logo menu
user
Čo je to Láska?
07/04/2019 - 22:27
Prečítané: 794x
Komentované: 0x
Ako by sa dalo popísať čo je to láska. Niekto by mohol povedať že je to chémia medzi dvoma luďmi. Kebyže som biológ tak by som mohol povedať že by sa dalo považovať iba za obyčajný pud zachovaný od opíc, podvedomá selekcia na základe predispozícií na párenie. Ale biológ niesom a podľa mňa je to niečo viac.
Niiečo na čo nestačia slová len pocity. Nepopísateľné pocity. Pocity ktoré by sa dali prirovnať k droge.
Droga ktorú keď niekto raz okúsi v tej čistej forme tak už sa toho nevie nabažiť a keď tá droga prestane účinkovať tak hľadá ďalšiu dávku. Ale čo keď ďalšia dávka už taká silná nieje. Bude hľadať dokým nenájde minimálne tak silnú dávku ako bola tá najsilnejšia.
Zdieľaj na facebooku
Autor
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.