logo menu
user
Kde sa stráca ženskosť?
Výber redakcie
25/03/2019 - 14:09
Prečítané: 1472x
Komentované: 1x
Milé ženy,
narodili sme sa, aby sme tento svet poľudčili. Kým naši starí otcovia a ich otcovia bojovali vo vojnách, kým mužskí predkovia bojovali za svoju vlasť a tasili zbrane proti nepriateľom, my sme tvorili tú krajšiu spoločnosť plnú lásky a nehy.
Starali sme sa o deti, o domácnosť, vychovávali potomkov, prali, žehlili. Používali sme ten najkrajší slovník a tie najkrajšie činy.

Dnes sme svedkami niečoho divného, zvráteného.
Dnes sa ženy opičia po mužoch. Chceme byť tie drsné bytosti, porovnávať sa s mužmi, vulgarizovať spoločnosť?

Prečo nadávame? Prečo sa chceme chlapom tak strašne podobať a strácame ženskosť? Prečo ukracujeme svet o také krásne vlastnosti? Prosím vás, drahé ženy, ukazujme mužom naše vlastné JA! Ukážme im, čo je to byť ženou. Ukážme im, aké je to nádherné! Nepochlapujme sa, neklamme si. Vždy budeme tie, čo majú materinské pudy a cit pre starostlivosť. A to nie je zlé, práve naopak, To je to najkrajšie čo máme. Nedajme si to zobrať.
Zdieľaj na facebooku
Autor
Ivana
Žena, 19
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
01/04/2019 - 20:57
to je možno aj vina mužov pretože sa k ním správame dakedy odporne
ale je tu aj fakt že dobré ženy nevidno takže to nemusí byť až také strašne
prajem ti veľa šťastia vo vytrvaní v tej správnej ženskosti ten praví ti za to bude neopisateľne veľmi vďačný pretože nieje nič krajšie na svete ako ženská žena
a ak to chceš zmeniť tak sama buď taká a ukazuj tým neženským aké je to mega výhodné byť správna žena
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.