logo menu
user
Môže byť vaša spriaznená duša mladšia o 20-30 rokov?
13/09/2019 - 09:21
Prečítané: 1474x
Komentované: 0x
Zrkadlový efekt SugarDatingu

Viete si predstaviť, že by vaša spriaznená duša bola od vás o 20 či dokonca 30 rokov mladšia? Niektorým používateľom SugarDaters® môže pri tejto predstave zabehnúť a povedia si, že to nie je možné, keďže medzigeneračné vzťahy nie sú nič viac ako „vzťahy z pohodlnosti“, ktoré sa dajú jednoducho charakterizovať ako platenie za niečiu spoločnosť.

Avšak počas všetkých tých rokov, odkedy ste okúsili SugarDating, mali ste niekedy intenzívny pocit, že vám SugarBabe bola naozaj blízka? Hneď ste sa dokázali vcítiť do jej pocitov, vedeli ste si ju predstaviť medzi jej rodinnými príslušníkmi a akoby zázrakom vás to naviedlo k tomu, ako sa k nej správať, vďaka čomu sa vám veľmi otvorene zdôverovala.
Dôvera prišla ľahko. To je niečo, čo psychológia označuje ako zrkadlový efekt.

Ak sa vám dostatočne pošťastí a takúto osobu spoznáte, uistite sa, aby vám ostala na očiach. Na rozdiel od SugarDatingu, kde je fyzická intimita nevyhnutná na udržanie vzťahu, zhoda ako táto môže viesť k niečomu viac spirituálnemu – k priateľstvu.

Ale je priateľstvo s niekým o 20 či 30 rokov mladším naozaj možné? Koniec koncov nezdieľate rovnaké záujmy, jedny na úsvite dospeláckeho života a ďalšie na súmraku životného prímu, však?

Viac na: link ;)
Zdieľaj na facebooku
Autor
lovelytana
Žena, 25
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.