logo menu
user
Názor: Game of thrones už nie je to, čo to bývalo...
Výber redakcie
16/05/2019 - 16:22
Prečítané: 1346x
Komentované: 0x
som fanúšikom Game of thrones a musím povedať, že to už nie je to, čo to bývalo. Niekedy som bol strašne nadšený z elého seriálu, hereckých výkonov a príbehu a netrpezlivo som čakal, čo sa s kým stane a aké prekvapenie nám opäť pripravia režiséri.
Keď som čítal, že táto séria má byť napínavá a majú byť dlhšia, nevedel som s dočkať a moje očakávania boli veľké. Možno až prehnané.
A z toho asi pramení to, že som strašne nespokojný s tým, ako sa to dnes vyvíja.

Posledná séria je strašne preafektovaná. Povedal by som, že je urobená na taký hollywoodsky štýl. Vobec to nie je to, čo v knihách. Už to nie je ani fantasy seriál ale skor historický a podľa mňa celá tá senzácia z GOT je len reklama a marketing.
Je to škoda, no možno máte iný názor.
Každopáde nemení to moj názor že sa jedná o dobrý seriál, len som sklamaný z toho, ako to pokračuje.
Zdieľaj na facebooku
Autor
mišo
Muž, 19
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.