logo menu
user
Nečítať, hrozí riziko vzniku Autizmu
25/05/2019 - 15:59
Prečítané: 1012x
Komentované: 1x
Vôbec ma neprekvapuje, že v spoločnosti, aká je dnes, každý hľadá únik pred realitou. Ludia medzi sebou súperia o moc, či už v politike, rodine alebo partnerskom vzťahu.Vyciciavame sa navzájom. Miesto toho aby sme hľadali spôsob ako spolu vychádzať manipulujeme, ovplyvňujeme.
Tadiaľto cesta nevedia. Zmeňme spoločnosť kým ona nezmení nás. Nejdem vám hovoriť aby ste zmenili svoj život, stačí sa zamyslieť a zistiť či to čo momentálne robíme sa životom vôbec nazvať dá. Odporúčam každému dať si chvíľu čas len pre seba, ísť sa prejsť a ...
Zdieľaj na facebooku
Autor
fuckinguseless
Muž, 19
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
11/07/2019 - 11:23
Thats true!
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.