logo menu
user
Poraďte mi
22/06/2019 - 23:15
Prečítané: 986x
Komentované: 2x
Čaute, chcel by som poprosiť o radu, už dlhšie si s tým lamem hlavu a vopred sa ospravedlňujem za svoju gramatiku, no vec je taká že končím základku, teda 9-rocnik a už niekoľko mesiacov sme sa s kamarátkou, ktorá je vtipná, zábavná a proste veci ktoré sa mne osobne páčia, no začali sme sa viac o seba zaujímať viac sa zbližovať a proste mám taký pocit, teda aspoň z mojej strany že by z toho mohlo byť aj niečo viac, no len chcem radu či by som mal do toho ísť pretože je to naozaj super dievča a nechcem sa s ňou prestať baviť, tak neviem neviem či ju mám na konci roka alebo v priebehu prázdnin pozvať trebárs do kina a stráviť s ňou deň a potom jej to na konci povedať, teda že sa mi páči a nejako jej povedať že by som chcel z toho viac ako len kamarátsvo.
Ale zasa na druhej strane sa môže stať aj to že proste to cítim len ja a pokazim prázdniny sebe a možno aj jej...
Naozaj prosím o radu po prípade čo jej povedať alebo to už zhodnoťte sami... Ďakujem
Zdieľaj na facebooku
Autor
matej
Muž, 16
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
05/08/2019 - 19:41
Ahoj. Neviem, už je asi neskoro ale myslím že by si jej to mal povedať. Uľaví sa ti. asi si ani nevieš predstaviť koľko z nás čaká na prvý krok od vás - chalanov. koľko z nás sa trápi lebo ten prvý krok nechce spraviť lebo sa bojí.. a tak len čakáme či sa nestane zázrak.. nečakaj a choď do toho. keby to nevyjde tak sa snaž aspoň aby ste boli kamaráti..
03/07/2019 - 13:20
Dám ti 5€ ak začneš používať bodky.
Dám ti ďalších 5€ keď začneš tieto veci pridávať do kategórie Fórum, namiesto Blogov.
No a k otázke. Tým, že vyjadríš svoje city nepokazíš nikomu prázdniny. Pokiaľ sa však budeš celé prázdniny trápiť, či sú ti city opätované, tak ich pokazíš akurát tak sám sebe. Takže, buď choď do toho teraz alebo to proste pusti z hlavy.
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.