logo menu
user
Si zbabelec!
Výber redakcie
17/05/2019 - 12:29
Prečítané: 1826x
Komentované: 0x
Už si spokojný? Už ti je teraz dobre? Omotal si si ma okolo prsta, aby si nebol sám a potom, keď si ma bral už ako saozrejmosť, tak si ma začal oblbovať a prestal milovať?
Ano? Už ti je dobre? Keď plačem, aká som bola hlúpa, keď som ti verila všetky tie tvoje milé sladké frázy a hltala tvoje sladké rečičky? Vieš pekne rozprávať, to je tak všetko čo ovládaš. Inak nevieš nič. Vieš len omotávať a sklamať dievča, ktoré sa do teba zaľubi. A ešte sa pretvarovať, ako ľúbiš.
Našiel si si inú. Lebo si chcel byť šťastný. Nebudeš.
Tebe nikdy nebude dosť. Ty si nikoho nebudeš vedieť vážiť. Bohužiaľ...si zbabelec. Vždy si ním bol a vždy ním ostaneš. A ľutujem každú ženu, ktorú takto oblbneš a budeš ťahať za nos. Nezaslúžia si to... a ten tvoj dobrý pocit, ako si vieš omotať ženu okolo prsta a potom ju zahodiť ako papier do koša, je úbohý. Nie si chlap, nie si muž, si zbabelec. Život ti to vráti....
Zdieľaj na facebooku
Autor
Monička
Žena, 24
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.