logo menu
user
Sleduj Primitívne Storky na Instagrame
30/06/2020 - 22:30
Prečítané: 367x
Komentované: 0x
PRIMITÍVNE STORKY - krátke animalcie s vtipným obsahom
link

Sleduj naše krátke animované videá a tvorbu ktorú rozbiehame a tlačíme cez Slovensko a Česko, staň sa našou súčasťou a pomôž nám zväčšiť publikum práve ty.
Možno budeš ďalší, ktorý sa objaví v novom dieli Primitívnych Storiek kde sa ti snažíme zlepšiť náladu krátkymi videami po náročnom a dlhom dni, určite nám daj odber a pošli úsmev ďalej do sveta a zdieľaj ho so svojimi kamarátmi a rodinou. 🙂😉 videá slúžia čisto na pobavenie a nemajú za účel pobúriť nikoho kto nemá zmysel pre humor.
Zdieľaj na facebooku
Autor
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.