logo menu
user
Tipy na lepšiu interakciu a komunikáciu na SugarDaters
05/06/2019 - 10:58
Prečítané: 1084x
Komentované: 0x
Ak ste SugarDaddy, možno uvažujete vzdať sa nádeje, že si nájdete SugarBabe podľa vašich predstáv. Prečo? Lebo posielate množstvo správ a buď nedostávate žiadne odpovede alebo rovno cenovú ponuku. Poznáte to? Chápeme, ako veľmi frustrujúce to môže byť a sme pripravení pomôcť vám zmeniť to. Vezmite si to takto. Kvalita SugarDaters® komunity záleží od nás všetkých.
Takže nebojte sa nahlasovať používateľov, ktorí ponúkajú svoje služby alebo iným spôsobom porušujú pravidlá. Navyše sa uistite, že svoje členstvo naplno využívate na to, aby ste začali zaujímavé a zmysluplné konverzácie. Mladí ľudia môžu byť rozmaznaní pozornosťou a ľahko sa rozptýlia. Takže je na vás, aby ste poslali takú prvú správu, ktorá sa bude od ostatných vynímať.

Ak ste SugarBabe a vaša emailová schránka je plná správ „Ako sa máš? Čo robíš?“ alebo ešte horšie, ak sú vám rovno ponúknuté peniaze za stretnutie. Môže sa zdať, že sa to nedá nijako zmeniť, a preto to jednoducho ignorujete. Nakoniec vás unaví neustále odpisovať na plytké správy a začnete si myslieť, že možno je nájdenie si toho pravého SugarDaddyho príliš ťažké.

VIAC NA: link
Zdieľaj na facebooku
Autor
lovelytana
Žena, 24
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
captcha
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.