logo menu
user
chcem sa oýtať, či ste boli niekedy v situácii, kedy ste pomohli niekomu a požičali ste peniaze alebo naopak. Museli ste si vy požičať.
Aký je to pocit? Nebolo vám to trápne požičiavať si a zasa naopak, máte aj negatívne skúsenosti s tým, že niekto vám tie peniaze nevrátil?
Zdieľaj na facebooku
Komentáre
captcha
09/04/2019 - 02:48
Poviem vám tak, že peniaze som požičal asi tak 20im ľuďom, a peniaze mi vrátili asi tak 2 z nich. Už tie peniaze ani nečakám, lebo to nemá zmysel, keď sa oni nehanbia tak ja bez nich prežijem, len bohužiaľ ma mrzí, že väčšinou som to požičal na dobrú vec a oni si z toho kúpili buď fet alebo iné omamné látky.
Podobné príspevky
logo
© 2019 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.