logo menu
user
Priznania
Priznania
01/08/2020 - 15:27
Prečítané: 11054x
Komentované: 195x
Sem môžete písať priznania. Najlepšie z nich budeme zverejňovať na stránke Priznania tinedžerov.
Zdieľaj na facebooku
Komentáre
captcha
11/05/2020 - 18:55
Kto by vedel zohnať Maturitu? Zaplatim 😀 pls anonymne
08/05/2020 - 19:38
Čaute hľadám babu ma 26 je z Košice juh písal som si snou na pokeci a nejak sme si prestali písať keby si to čítaš tak sa mi ozvy
06/05/2020 - 15:00
Ahojte chcela by som sa spýtať tí, ktorí máte skúsenosti s animátorstvom v zahraničí, ktoré cestovky sú najlepšie? (Solvex, hydrotour atď, čo sa týka napr. ubytovania, prístupu platu). A poprípade menia sa nejak záväzne podmienky od štátu/hotelového komplexu alebo je to približne rovnaké? Ďakujem za odpovede. :)
PS: áno je možné že tento rok sa nikam cestovať nebude, ale keď tak využijem vedomosti budúci rok. :)
04/05/2020 - 01:04
Dobrý, chcela by som poprosiť o zverejnenie tejto petície:) ďakujem:) link
02/05/2020 - 13:39
Ahojte, v stredu 29.4 sme pred Žilinským tescom stretli veľmi seksi chlapcov, celkom dlho sme vás prenasledovali a vy ste sa na nás stále dívali, z čoho sme mali pocit, že máte o nas záujem, ale keďže sme v ruke držali rozjebaný chleba bolo nám trošku trápne ísť za vami :) jeden z vás bol plešatý (pravdepodobne leukemik), a druhý mal potetovanú ruku, viac si nepamätáme. potom za vami prišli ešte ďaľší dvaja a odfrčali ste do neznáma na taktom červenom šrote. Ak toto čítate tak nám dajte vedieť do komentárov a my si vás pridáme :) chceme mať konečne nejakých sexi kamkov :)
02/05/2020 - 13:24
Ahojte, ja a kamarátka si hľadáme pekných kamaratov z okolia Žiliny, ak by mal niekto záujem tak napíšte svoj IG a my si vás pridáme :)
01/05/2020 - 23:44
Myslel som si, že o tomto nikomu nikdy nepoviem, ale hanba je väčšia ako ja a s tým, koľko mám teraz času na ruke, mi to nedá spávať, a preto sa s vami musím podeliť o moju skúsenosť z minuloročných futbalových derby medzi Margecanmi a Krompachami. Krompachy boli tuším vo vedení a mne celý deň bolo nejak šmichotne. Až som sa nakoniec išiel, prepačte za jazyk, vyšikať.

Ale nešiel som len tam niekde do kríkov jak normálny čelovek, ale išiel som sa vyšikať do budaru, do latríny. Do totej jednej latriny, čo tam bola. A jak som tam šikal, vonku sa kopila šora a ľudia mi začali buchať na vrata a vyhrážať sa mi, že sa poserú, ak odtiaľ nevypadnem. Chvíľu mi to ešte trvalo, a keď som vyšiel von, myslel som si, že ma ukameňujú. Hádzali po mne šutre a myslím si, že to niektorí už neudržali a hádzali po mne aj iné veci. Oblečenie mi potom tak čudne smrdelo. A to všetko iba pre tú rozkoš. Och, preboha, otče ZHREŠIL SOM!
začiatok |  1  2  3  4  5  6  7  8  9  | koniec
logo
© 2019 - 2020 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.