logo menu
user
ako si ma získal pán dokonalý :)
Výber redakcie
17/05/2019 - 13:21
Prečítané: 5232x
Komentované: 0x
Hovorí sa, že každý tovar má svojho zákazníka. Obrazne povedané by sa to dalo povedať aj o nás ľuďoch vo vzťahu k láske. Každý z nás stretne toho svojho/tú svoju. Každý z nás sa zahľadí raz do toho pravého. Niekedy v mladosti, niekedy po nejakom manželstve.
Ako sa spieva v jednej pesničke: "Ani sme sa nehľadali a predsa sme sa našli, ani sme to netušili a boli sme jasní."
A je to pravda.
Ja som mala štyri vzťahy. Nuž, nie som rada, keď som sama. Najradšej som, keď sa o svoj život môžem s niekym podeliť. O moje zážitky, o moje pocity.
Svojich partnerov som si našla tak, že som bola niekde na diskotéke, balili ma a zbalili. Povedali sme, že spolu budeme chodiť, vymieňali sme si bozky, pekné slová aj keď možno neboli také úprimné. Viete, že sa dá vycítiť, kedy toho chalana skutočne chcete.
Ale minule som stretla niekoho, z koho som spadla na hubu. Ten bude môj. Nie je najkrajší z najkrajších, aj keď je sympaťák. Proste som sa o neho zahľadila a vedela som, že ho chcem.
A aj on do mňa. Získal si ma svojou otvorenosťou a úprimnosťou. Bol sám sebou, na nič sa nehral. Nesnažil sa ma ohúriť prázdnymi frázami...Keď rozprával, necítila som sa divne a ani mi nepripadal trápny. Skrátka som hltala každé jeho slovo. Asi som konečne zacítila, čo je to láska na prvý pohľad. Získal si ma pán dokonalý. Je to neuveriteľné, ale prežila som to, čo som si myslela, že je len vo filmoch. Láska na prvý pohľad. Motýliky v podbrušku.
Našla som pravú lásku, s ktorou som šťastnáa vždy sa teším, kedy budem s ním. Milujem ho. Ďakujem Daniel, že môžem byť s tebou! A vy ostatní, ktorí ešte nie ste bezhlavo zamilovaní, nebojte sa. Príde aj k tomu. Na každého to príde :)
Zdieľaj na facebooku
Autor
Jarmila
Žena, 31
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2023 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.