logo menu
user
drogy
07/12/2022 - 20:48
Prečítané: 206x
Komentované: 0x
Ani neviem prečo sem píšem ale nemôžem spať asi potrebujem názor aj iných ľudí čo by robili alebo ako by sa zachovali, nemôžem to dostať z hlavy. Jednoducho povedané mám sprostého chrobáka v hlave.. Jedného dňa mi niekto s pravdepodobne vymysleným účtom na instagrame reagoval na môj jemne šteklivý príbeh, s tým, že ma dobre pozná a že som hlúpa ku*va ak mám odvahu chodiť s drogovým dílerom. Zo začiatku som sa na tom silne pobavila nakoľko môj priateľ je Ukrajinec študujúci na Sk už dlho a nestíha pomaly nič nie to ešte aby vraj robil prostredník v predaji drog.. lenže, keď som sa spýtala na meno tak priateľove meno pozná ale to môže kľudne aj z mojich príbehov. Ibaže narážal aj na to odkiaľ si myslím, že má frajer toľko peňazí.
Priateľ mi už dlho hovorí, že si zarába momentálne brigádami stále mi povie, ktoré dni má brigády a má čas a tak ďalej. Viem aj ako sa učí lebo mu na tom záleží plus aj to aký je workoholik stále si popri škole hľadá robotu lebo chce mať normálny príjem. Nikdy nič nezatajujem a tak som mu ešte v ten večer napísala, že sa mi niekto ozval ohľadom neho a odpísal mi priam okamžite, že rýchlo nech hovorím, lebo sa nebude môcť sústrediť na bakalárku, a keď som mu to povedala tak ma vysmial, kto mi to povedal a mám mu hneď poslať nick, neposlala som len som mu ukázala ako mi to dotyčný napísal tak hneď povedal, že to na Ukrajinca nevyzerá, že má dobrú slovenčinu a že mám takých idiotov blokovať.. doteraz ho s tým niekedy poddžubnem a už na to nejak veľmi nereaguje, sám to raz spomenul pred svojimi priateľmi a predomnou, že mi niekto napísal a všetci sa začali smiať. No stále na to myslím aj z toho dôvodu, že nemá problém hocijakému kamošovi požičať nemalé peniaze sám mi ukázal koľkí mu momentálne dlžia a spolu sa bavíme o štvorciferných číslach. Všetci si požičiavajú od neho. Vážne neviem čo si mám o tom celom myslieť.
Zdieľaj na facebooku
Autor
blablabla777
Žena, 26
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2023 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.