logo menu
user
Hľadám film
15/03/2021 - 14:09
Prečítané: 954x
Komentované: 0x
Ahojte viem ze to sem nepatrí ale hľadám 3 filmy. Budem rada ak pomôžete.
1. Ako deti boli 2 dievčatá vymenené v pôrodnici jedno vyrasalo v chudobe jedno v bohatstve zdá sa mi že v tom mali prsty aj mníšky.
2.
Film s tínedžermi kde chodili na bicykli boli tam aj dievčatá aj chlapci dievčatá asi ponúkali sex za peniaze. Na konci ty chalani aj dievčatá boli niekde pri karavane a jak ju jeden chalan prášil tak si udrela hlavu do kameňa a zomrela. Karavan podpálili.
3. Baba utekala z väzenia za chlapcom a bola potom tehotná. Chalan chodil na aute dievča utekali cez okno a jej spoluvazenkyne o tom vedeli.
Zdieľaj na facebooku
Autor
zuz_pal
Žena, 19
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.