logo menu
user
Hotovo
Ďakujeme za hodnotenie.
Hľadám jedného chalana
18/04/2021 - 19:01
Prečítané: 1477x
Komentované: 1x
Ahojte, normálne toto nerobím, ale prosím o pomoc pri hľadaní jedného chalana, ktorého som dnes 18.4. pri prechádzke s krsnou stretla v Modranke popri potoku. Išiel si s hnedým psíkom, ktorý sa snažil potiahnuť dlhý konár. Šikovný aj sa mu/jej podarilo.
Len ti chcem povedať že si zlatý a máš pekný hlas a úsmev. Naposledy som ťa videla ako trháš púpavu. Bol vysoký a oblečené si mal čierne kraťasy na červených asi futbalových leginach (či ako sa to nazýva) a šedú šiltovku. Ak sa to náhodou k tebe dostane, budem rada ak mi necháš koment alebo srdiečko. Prihovorila by som sa ti, ale som hanblivá. 😊
Zdieľaj na facebooku
Autor
Smejko
Žena, 22
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
01/05/2021 - 09:15
:)
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.