logo menu
user
Kiosky v McDonalde
11/07/2022 - 20:05
Prečítané: 628x
Komentované: 0x
Rozmýšľajúc nad tým aký skvelý vynález sú kiosky na objednávanie v McDonalde, usrkla som si zo svojho to-go kapučína. Bolo odporné. Otvorím mu vrchnák a vidím, že je úplne čierne. Žeby sa pomýlili a zabudli mi tam dať mlieko? Prezerám si účtenku.
Aha. Je tam double-espresso. Zle som klikla a všimla som si to, až keď už bolo neskoro. To bude asi jedna, ak nie jediná nevýhoda kioskov, pomyslela som si. Keby som si totiž bola objednávala jedlo a pitie u predavačky, nemohlo by sa mi stať, že by som namiesto "a jedno kapučíno" povedala "a jedno dvojité espresso", pretože taký odporný výraz vo svojom slovníku ani nemám. Otrávene som zostala sedieť a rozmýšľala nad tým, kde vlastne majú chutné a lacné kapučíno.
Zdieľaj na facebooku
Autor
Miš
Žena, 22
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2023 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.