logo menu
user
Najlepšie je mať na háku
Výber redakcie
17/05/2019 - 13:07
Prečítané: 5047x
Komentované: 1x
Pýtam sa načo sa toľko trápime? Rozmýšlame o politike, tešíme sa z hokeja a zároveň sme sklamaní, plačeme keď nás raní partner alebo frajer, hádme sa o hovadinách na internete a nič neokážeme zmeniť lebo sám človek nikdy nič nezmení. A stále všetko kritizujeme. Tu nám smrdí koš, tam nám vadí vyrúbaný strom. Kritizujeme krivé a dieristé cesty, hodnotíme cudzích ľudí, nadávame na meškajúci vlak, ideme si nohy polámať, aby sme nemeškali do práce či do školy ani 2 minúty.
Na cestách po sebe trúbime, nadávame na cyklistov, cyklisti na šoférov, šoféri zasa na cestárov a podobne.
Pozeráme televízne noviny, nadávame na vládu, na vrahov, na zlodejov. Sami si komplikujeme život. Sami sa pozastavujeme nad všetkým negatívnym, čo život prináša Prečo?
Prečo sa nepozeráme viac na seba? Ak by sme to robili všetci, zmeníme aj svet. Kašlime na susedov majetok či na zlú vládu. Kašlime na to, čo má kto oblečené.
Kašlíme na tie každodenné hádky s priateľmi a partnermi. Na ofučané ksichty a ohovárania. Majme na háku. Majme na háku okolitý svet a venujme sa hlavne sebe. Nenechajme, aby nás len tak všeličo dokázalo vytočiť. Komlikujeme si život. Sme večne nespokojní, potom nie sme šťastní a strácame úsmev. Choďte si zatancovať a opiť sa a nepozerajte, čo o vás kto hovorí. Majte na háku. Stretávajte sa s kým chcete, spite s kým chcete a nepočúvajte, kto má na vás aký názor. Majte na háku a život bude crazy :)
Zdieľaj na facebooku
Autor
mišo
Muž, 22
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
12/07/2019 - 22:43
Take jednoduche to nie je. Si len myslis. Keby mali vsetci na haku bol by na svete chaos. (Aj tak nebudu mat uplne vsetci na haku, vzdy sa najdu taky ktorym na tom zalezi). Ludia uz od pociatku maju vlast analyzovat a porovnavat. Je to v nas. Takto by svet nemohol existovat a ak ano tak nie na dlho. Boli sme taky, sme taky, a budeme taky.
logo
© 2019 - 2023 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.