logo menu
user
Odkiaľ to len poznám
Výber redakcie
01/07/2020 - 09:50
Prečítané: 4905x
Komentované: 0x
Je Vám to povedomé ? Primitívne Storky sú jedným z rýchlo rastúcich trendov na Instagrame :
link

Krátke videá, životné situácie aj neočakávané scény, v ktorých sa nájde takmer každý. Ak ste o tom ešte nepočuli tak Vás s tým oboznámime.

Primitívne Storky sú krátke videá, ktoré trvajú menej ako jednu minútu a ich účelom je pobaviť publikum. Aj keď bolo povedané, že to bude síce primitívny, ale slušný humor, stane sa, že v nejakom videu možno padne jedna nadávočka. Pravdaže nie preto, aby videá boli “cool”, ale preto aby pobavili. Už z názvu nám je jasné, že nejde o nič famózne za čo by mohli byť nominovaní na Oskara, no každopádne sa zaručujem, že vás tieto videjká pobavia a zlepšia Vám deň.
Zdieľaj na facebooku
Autor
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2023 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.