logo menu
user
Príbeh
Výber redakcie
26/11/2022 - 17:24
Prečítané: 274x
Komentované: 0x
Príbeh.
Ahojte všetci, možno vás tento príbeh zaujme možno nie. Budem rád ak si to niektorý z vás dočítaju dokonca.

Myslím si, že som si prešiel mnohým na to koľko mám rokov.
Ale tým čím si prechádzam teraz, tak to som ešte nezažil a strašne má to štve a to že to píšem niekde takto verejne je prvý krát za môj život.

Tak ako každý jeden človek z nás, každý chce byť zamilovaný a milovaný.
Po vzťahoch ktorých som mal, som si povedal, že dám šancu niekomu kto bude za to fakt stáť a nikdy ho neopustím nech sa deje čokoľvek.
Pretože verím tomu, ze príde do môjho života tá žena s ktorou už ostanem.
A tak sa aj stalo, teda som si to myslel.
Rok pred prvým stretnutím sme prehodili pár slov v podniku v ktorom pracovala potom sme sa ešte raz stretli úplnou náhodou a pri tomto stretnutí som mal pocit ktory som nikdy predtým nemal bol to pocit šťastia a bezpečia hovorím svojmu kamošovi, videl si to cítil si to?
A on čo?! Vravím mu toto je žena s ktorou ja budem a porodí mi deti a on na to kamoško tebe krásne j**e.
To sme sa videli naposledy prešiel rok a ja som v podstate aj zabudol, že existuje.
Zrazu vychádzam z parkoviska idem cez križovatku a vidím dievča a hovorím si je to ona alebo to ona nie je skoro som havaroval, pretože som mal hlavu vyklonenú z okna kolegyňa na mňa zakričala a ja som strhli volant pretože sme skoro havarovali a ja som stále nevedel či to ona je alebo nie, sranda je že to bolo pri podniku v ktorom sme sa zoznámili.
Prešiel týždeň fajčili sme s kolegyňou na balkóne v kancelárii, zrazu ide popod balkón ona. Vravím si toto nemôže byť náhoda!
Kolegyňa, to je to dievča ktoré teraz pracuje v jednom nemenovanom obchode, vravím si tak si to ty ale vyhodil som to s hlavy ako keby sa nič nestalo. Zrazu kamoši, vieš kto robí v tom a tom obchode ona a povedali mi jej meno.
A ja im na to chlapci, je pekná o tom pokoj ale čo by ste si snou povedali večer v posteli akú kabelku si kúpim bielu alebo modrú?
Ja chcem ženu ktorá bude už na úplne iné veci nie takúto.
Zrazu na další týždeň som vošiel do podniku kde bola ona vtedy sme v podstate po roku prvý krát na seba pozreli a nevedel som či sa jej mám pozdraviť a ona vyzerala rovnako tak si vravím Okey budem ticho, nebudem trápni však si má možno vôbec nepamätá.
Sedeli sme chrbtom k sebe v podstate ani stôl
Od seba bol možno od nás odstup meter alebo dva.
Odišiel som odtiaľ ona ostala keď som odchádzal tvárila sa že nepozerá ale všimol som si to. Usmial som sa nad tým a odišiel som.
Týždeň na to ideme s kamošmi okolo nemenovaného podniku kde pracovala slečna náhodne stretnutie pozerala aa na mňa cez rúško a vyzeralo to tak ako keby na mňa zazerala. Kamoši mi hovoria, videl si ten pohľad? To nebol obyčajný pohľad, kamo ale na tu nemáš a ja na to čo si povedal?!
Tak sa pozeraj! Išiel som za ňou cítil som, že musím za ňou ísť nenormálne má to ťahalo, bol som oblečený v robotných špinavých teplákoch roztrhanej mikine a starých najkách na nohách.
Oslovil som ju, zdravím vás slečna my sa poznáme z jedného nemenovaného podniku však? Ona na to, áno áno myslela som si, že si má nepamätáte? V tom sa mi rozbúšilo srdce a cítil som niečo neuveriteľne, kurník až sa mi teraz tlačia slzy do oči keď si na to spomeniem.
Ja vravím pamätám si vás ale som tu preto, že sa vás chcem opýtať otázku ktorú sa vás muselo pýtať veľa ľudí, máte v tomto obchode pánske tanga? Viete pretože ja si dám doma musíme lodičky punčošky a tanga a takto chodím po dome a tancujem.
Samozrejme cely obchod smiech neboli sme tam sami
A ona na to, viete čo mladý pán špeciálna požiadavka viem vám to vybaviť ale zatiaľ tu pánske tanga nemáme. Takto sme sa tam bavili aspoň 45 minút všetci sa na nás pozerali a smiali sa s nami počkal som pokial všetci z obchodu odídu a opýtal som sa jej.
Slečna dobre viete, že tu nie som kvôli tangám a ona áno áno to mi je jasné. Ja jej na to, pozrite bol by som rád ak by ste somnou isli niekam von čo vy na to? Ona typická odpoveď viete ja mám teraz toho veľa, ja jej na to, pozrite nie ste sama kto pracuje aj ja mám toho veľa tak mi povedzte či by str chceli ísť pretože ja nie som 16 ročný vytrvali bežec ktorý sa vám bude chodiť prosiť buď áno alebo nie. Tak aká je vaša odpoveď, ona v tom zmetená jasne,teda,určite!
Ja som zostal prekvapený s týchto priamych a rýchlych odpovedi, pozeral som na ňu, a ona tak ako to teda vybavíme, dáte mi fb alebo instagram? Ja hovorím nehnevajte sa ja tieto soc. siete nenám, môžem vám dať číslo na moju mamu a ona má môj diar tam si pozrie kedy mám čas a dohodnete s ňou a ona v tom takže číslo na svokru Okey, tak teda diktujte, nadiktoval som jej samozrejme moje číslo poprial som jej pekný deň a odišiel som.
Samozrejme už naivný debil som čakal že sa mi ozve večer o 9tej keď skončí.
Nestalo sa tak 😀 prešli dva dni a neozvala sa vravím si kašlať na to bola to aspoň zábava.
Zase s kolegyňou na balkóne a ide slečna z nemenovaného obchodu popod balkón.
V tom kolegyňa, čižmičky všimol si si to už musí byť osud, kolegyňa o ničom nevedela, ja si hovorím piaty krát to už nemôžeš nechať tak. Volám kamošovi ako sa vola to dievča?
Spravil som som si kvoli nej fb a msngr a napísal som jej Tak mám byť ešte vytrvalý bežec? Samozrejme som sa odpovede nedočkal. Vravím kašlať! Vravel som si, bože načo mi to robíš, keď aj tak nič z toho. Po pár hodinách, správa mladý pán akurát som vám chcela napísať smsku ako vidím tak nemusím.
Dohodli sme sa že pojdeme na konci týždňa von. Isli sme vonku a boli sme od prvej chvíle do seba neskutočne zamilovaný niečo také sme obaja necítili. Od prvého dňa sme boli každý deň spolu do mesiaca sme začali spolu bývať.
Všetko bolo krásne super, každého 21 som jej nosil kvety stal sa z toho taký zvyk.
Prvá spoločná dovolenka, kde sme išli sami dvaja.
Bolo to v období jej narodenín, mali sme zaplatený All inclusive takže, sme sa v deň jej narodenín totálne opustili ale roztancovali sme celý hotel do druhej rána to bola tá najlepšia zábava akú ten hotel doteraz nezažil a myslím že asi ani nezažije.
Tancovali sme ešte na izbe, samozrejme ju po prvom tanci totálne zmohlo a išla si ľahnúť, samozrejme ja som pretriezvel, a nemohol som spať tak som ju začal hladkať a zrazu iba prosím prestaň! Vykríkla meno svojho bývalého
Pozrel som sa na ňu?! Hovoril jej haaaloooooo?
To som ja zlatko!
Ona v tom prosím do tvare nie prosím všade inde môžeš ale do tvare už nie!
Nemohol som uveriť vlastným ušiam a očiam.
Ako keby bola v nejakom tranze a nevedel som ju z neho zobudiť.
Posadil som ju, stále mala ruky na očiach a opakovala do tvare nie jeho meno do tvare nie a stále dookola.
Nemohol som ju zastaviť, bolo mi to veľmi nepríjemne nikto z nás by nechcel niečo takéto zažiť. Kričal som po nej aby sa zobudila, čo mi vlastne hovorí! V tom, vybehla naha z izby von do hotela, musel som ju chytať skoro sme sa vymkli dotiahol som ju na rukách naspäť do izby. Dal som ju ľahnúť na postel, a musel som ju držať pretože, stále chcela utiecť. Toto trvalo od 2:30 do 6:00 nakoniec zaspala, ja som sa chcel pobaliť a odletieť prvým lietadlom preč vravím dosť toto bola sila, ak by som vedel čo má snou ešte čakalo tak toto sa dá s kľudom hodiť za hlavu.
Vyspala sa, ja som už bol pobalený, hovorím jej toto bolo najhoršie čo som kedy zažil nehnevaj sa musíme sa rozdeliť.
V tom obrovský plač objatie tak silne ako keby bola 130kg kulturista až som sa nemohol pohnúť, povedala mi že nechce o mňa prísť a sama nerozumie čo sa stalo že má len útržky z dnešnej noci.
Hovorím jej pod na pláž, porozprávame sa o tom.
Povedal som jej asi mi niečo tajíš a ak miluješ svojho bývalého tak bež za ním.
Rozrozoravala mi príbeh o ktorom by nechcel nikto počuť či ste žena alebo chlap.
V krátkosti, predstavte si, tu najhoršiu formu ublíženia žene, ktorú keď vidíme vo filme odvraciame zrak a mávame napnuté päste.
Nebudem vám klamať, rozplakal som sa plakal som ako maly chlapec ktorý chce pomôcť svojej mame ale nemá na to silu ani skúsenosti.
V ten deň sme boli ticho, povedal som jej len to že nechcem aby bol v našom živote alkohol. A že to spoločne vyriešime.
Ostali sme spolu, prišla nová práca aj jej aj moja ale nejako to šlo z kopca. Mne sa v práci nedarilo, ju zabíjali nočné.
Veľa sme sa hádali pre blbosti, až to došlo do veľkých extrémov.
Začala mi nadávať do kokotov a podobne takéto nadávky.
Do vtedy som jej nepovedal nikdy žiadne hnusne slovo ako krava.
Ale toto už prehnala.
Vravim si, tak ja som kokot? Správam sa k tebe s účtov a porozumením aj namargo všetkých veci ktoré sa medzi nami stali a ja som kokot? Povedal som si a dosť!
Odíď! V tom veľký plač že vedela že ju kedykolvek vyhodím začala veľmi plakať búchať si hlavu o stenu zátylkom tak až odpadla a stratila vedomie musel som ju oživovať, nejako sa to podarilo, ukludnil som ju ľahla si na druhý deň išla do práce.
Prišla a tvárila sa ako keby sa nič nestalo?
Vravím si nechceš mi niečo vysvetliť?
A začal bľakot, krik, nadávky, rezanie si žil!
Vravím si fúha, a dosť!
Tak som ju zase uložil spať, prosila má aby som s ňou ostal, ja som hovoril, všetko pekne len aby sa to neopakovalo ale stále som ju veľmi miloval, na druhý deň som prišiel po ňu do práce, aby som ju zaviezol domov za jej mamou. Normálne sme sa rozprávali zase sa tvárila ako by sa nič nestalo absolútne nič.
Tak som ju išiel zaviesť domov za mamou v tom zase zúfalý krík, ja nejdem domov k mame nie ja tam nemôžem ísť, začala mi ťahať volant kopať mi do pačiek do páky aby som zastal.
Hovorím jej si normálna veď havarajume, prišli sme pred byt vytiahla mi kľúče zo zápalovania,
ja si hovorím však rob čo chceš, ja idem k zvončekom, vystúpila začala má ťaháť za bundu rýchlo som si rozopol bundu aby mi ju dala dole, ako sa to stalo v tom zafungovala fyzika bum o stenu odpadla na zem. Samozrejme sa na to pozeralo milión ľudí z balkónov aj keď bola tma ale zase bolo len 20:00 večer. Znova oživovanie, naloženie do autá a isli sme domov ukludnil som ju, na druhý deň mala voľno, ostal som doma. Hovorím jej, pozri toto sú šialene veci, ja toto nechcem prežívať proste toto konci my dvaja končíme, hodila sa mi okolo nôh a prosila má o šancu ale to prosenie znelo tak ako keď malé rozmaznané dievčatko príde o svoju hračku.
Vravím nie! Dosť! Končíme! Zavrel som sa do izby buchala po dverách a plakala v tom zrazu počujem veľký buchot, neuverite ale ani som sa nešiel pozrieť, čo sa stalo, ten buchot pokračoval. Zrazu som počul ako prišlo nejaké auto, počul som zvuk kolečiek kufra a vedel som, že odchádza. Bol to veľmi príjemný pocit vám poviem aj keď som ju milovala.
Odišla prišlo 48 zmeškaných hovorov ktoré som ignoroval.
Napísal som jej iba prosím nechaj má pracovať, keď tak večer.
Bol to piatok, volal som jej spať, nedvíhala telefón, napísal som jej tak načo mi volaš toľko krát keď teraz nevieš dvihnut, ona na to som s dievčatami v mamute keď chceš príď,
Tak tam idem volám jej, pozrel som sa kde sedí určite som to nechcel riešiť pred jej kolegyňami a ponížiť ju.
Pozrela sa na telefón a zložila! 😀 ja v tom uhmmmmmm tak toto teda hej vošiel som dnu pozrel som sa na nu nech ide vonku a ona hovorí svojim kolegyniam pozrite chlapček to nepochopil.
Hovorím si waaaaaaaaaau a odišiel som.
Hovorím si dosť, ty si zo mňa spravila totálneho debila, keby ste videli pohľad tých kolegýň ktoré na mňa pozerali tak ako by sme spolu neboli už polroka a ja som jej prišiel prosiť. Bolo to pre mňa veľmi zle velmi má to zlomilo, veľmi ako chlapa.
Išiel čas, nedalo mi to zavolal som jej a hovorím jej načo to bolo dobre?
Kvôli čomu si to spravila?
Bez odpovede, začala mi vyčítať veci tak som zložil. Mala pokusy o telefonáty a sms ale ignoroval som to, prešli asi dva týždne sedím, na lavičke v meste na tom mieste kde som kamošovi hovoril, to je žena ktorá mi porodí deti.
Lyžem zmrzlinu, neuverite kto ide, po námestí.
Áno dievča ktoré som niekedy miloval, nevšimla si má, vravím si, toto miesto ona, toto nemôže byť náhoda, kričal som po nej ona nič, tak som sa za ňou rozbehol, chytil som ju za ruku, otočila sa rovno ako má videla, sa rozplakala, na ruke mala prsteň, ktorý vyzeral ako zásnubný rozbúšilo sa mi srdce, pozrel som sa jej do oči vravím jej ty si toho veľa stihla za tie dva týždne, ona nie nemusíš mať strach kúpila som si ho sama aby má nikto neotrvoval. Vravím Okey časom si overil že to čo hovorila bola pravda a nikto jej na ruku nedal. Strašne som si vydýchol.
Začali sme spolu hovoriť bol to rozhovor plny sĺz, nejako sme spolu zostali celu noc, a z noci boli dva týždne, odleteli sme do lanzarote bol to akurát rok čo sme boli spolu tak vravím buď alebo! Pojdeme tam uvidíme ako to dopadne.
Poviem vám, znova sme sa do seba zamilovali tá dovolenka nám pomohla, aj keď som mal v hlave veci ktoré mi urobila, aby som tu nevyzeral ako neviniatko ja som jej nadával, ale nikdy nič viac. Ona mala v hlave nadávky ja ten moment keď povedala chlapček to zjavne nepochopil.
Bolelo nás to ale obaja sme sa potrebovali. Všetko v podstate fungovalo až na jeden deň, keď sme sa pohádali a v ten deň mi volala 248 krát za deň. Áno vidíte dobre 248 krát.

Vravím si ty si nikdy neuvedomíš ako sa spravaš.
Vravím dosť, zrazu druhý deň telefonát, príď prosím dole (ja som bol v práci) s plačom. Tak som zbehol dole, opýtal som sa čo sa deje dala mi do ruky papier. Vyhodili ju s prace kvôli včerajšiemu spravaniu.
Vravím si to mi je ľúto, absolútne som sa zase na všetko vyjebal ako vždy.
A ostal som cely deň s ňou, rozveselil som ju. Podal som jej pomocnú ruku, dal som jej prácu a znova domov.
Povedala mi že ale chce si nájsť niečo vlastne. Vravím Okey
Tak si našla prácu v obchode v obchodnom centre.
A fungovali sme spolu ďalej aj keď to bolo štrbavé pretože sme sa veľa hádali a nadavali si znova tam bolo pár samovrážd. Ale zahodil som to za hlavu.
Keď bolo všetko znova super, večer o 21:30 telefonát, zisti mi kto robí tam a tam s plačom.
Opýtal som sa jej kde je 25km som prešiel za 8minút, dva krát som za tu jazdu skoro zomrel.
Našiel som ju opýtal som sa jej čo sa stalo, ona mi s plačom povedala, že jej 14 ročnú sestru znásilnili. Vravim si uuuuuuuuufffffffff.
Toto nie je možné, obom v priebehu 3 rokov sa vám stane to iste? To nie je možné.
Jej mama to vedela už tri mesiace len nevedela kto to bol. Zoberte si jednu vec žiadne trestne oznamenie proste nič nič nič.
V priebehu jedného dňa som našiel kto to bol išiel som za ním, najväčší moment sebakontroly nič som mu neurobil.
V ten istý deň som povedal svojej priateľke nech ide zo svojou sestrou podať trestne oznámenie aj tak urobila.
Chlapec vo väzbe jej 14 ročnej sestre sa uvoľnilo a bola aspoň trochu šťastná.
Asi si viete predstaviť čo to spravilo z mojou priateľkou, keďže niečo podobné dosť často zažívala od svojho bývalého.
Tak sa začal kolotoč zlých veci. Jej úteky z prace, ku kolajniciam, zachraňoval som ju bolo to asi, 13 krát za mesiac.
Keď sme boli doma, chcel som s ňou o tom normálne hovoriť, pretože som bol zdeptaný týmito vecami tými jej uzkostlivymi stavmi a všetkého bol som vyčerpaný na pokraji zúfalstva pretože som to nedokázal už znášať bolo toho na mňa moc.
Tak som začal, hovorím jej Zlatko ja to nezvldam som vyčerpaný nemôže to takto ďalej ísť musíme s tým niečo robiť, pretože to takto nejde v tom zobrala do rúk nožnice a opýtala sa má či sa chcem s ňou rozísť, ja som len vydýchol pretože som to vôbec tak nemyslel myslel som to úplne opačne s tým že to musíme vyriešiť aby sa jej psychické zdravie dalo už konečne dokopy.
No ona to pochopila tak že áno, s tými nožnicami si začala rezať žili, neviem či ste boli niekedy v takej situácii ale počul som už praskať jej kozu a videl som krv po tých všetkých situáciách som už nevedel ako som mal zareagovať, viete máte 1 sekundu na rozmyslenie a máte pred očami všetko že keď zareagujete tak a tak môže sa niečo stať vám alebo jej tak som ju udrel. Vypadli jej z ruky nožnice pozrela sa na mňa a zrútila sa.
V tom, som si utekal dole rýchlo pre kľúče od autá a bundu. Utekal som naspäť za ňou, zobral som ju na ruky a povedal som zlatko prepáč zlyhal som ale toto musíme riešiť inak.
Neuverite ale ona sa má držala ako kliešť z ruky jej išla trosku krv nebolo to hlboké ani veľké, a povedala mi ja ťa nechcem opustiť chcem byť s tebou navždy a každú ženu v tvojom okoli zabijem ak by si si niekoho našiel.
Ja urobím všetko preto aby sme spolu boli prosím povedz mi čo mám robiť tak som ju posadil na gauč začali sme sa normálne rozprávať, vravím jej jediná cesta psychológ alebo psychiater ty má ničíš. Ty ma máš za superhrdinu ktorý ťa musí stále zachrániť ale ja nemám superschopnosti a jedného dňa sa môže čokoľvek stať ja tam nebudem a zomriem s takými výčitkami a bude ma to veľmi bolieť.
Tak sa odhodlala ísť ku psychologičké.
Neuverite ale bola tam znova len raz.
Čas išiel ďalej boli sme stále spolu, no mávala strašne ťažké stavy úzkosti ktoré samozrejme sko inak a vždy zapíjala alkoholom a keď sa tieto dve veci spoja tak znova Staňova samovražda.
Až jedného dňa bola znova opitá vypila asi liter vina, pohádala sa somnou kvôli tomu, že som si šiel po pizzu.
Áno čítate dobre
Tak som pizzu zjedol bol som obývačke do toho telefonát či sa o ňu ani nezaujimam a podobne veci vlastne tak ako vždy.
Tak som chvíľku počkal vravím musím to zase vyriešiť s chladnou hlavou.
Išiel som za ňou robila sa že spala ale a15 minút pred tým telefonát 😀hovorím jej pozri sa zlatko nejde to dal som nám nádej dala si ju aj ty ja sa snažím ako sa dá som tvoj superhrdina ale ty ma ťaháš stále dole dole a dole a zachvíľku sa zabijem ja pretože to nezvládam a odišiel som.
Išiel som do obývačky v tom za mnou vybehla a začala vrieskat ale vrieskat predstavte si ten najhorší krik aký ste kedy počuli.
VEDELA SOM, ŽE MÁ NECHÁŠ V TÝCH NAJHORŠÍCH CHVÍĽACH SAMU!!!
A úzkostný krik, začala sa baliť vravím jej však Nekrič dole je babka a dedo starý ľudia nech sú aspoň oni v klude.
Pomáhal som sa jej baliť ona v tom ja mám v piči tvojich starých rodičov, vravim a dosť toto si už kurva prehnala! Vravím jej Vypadni Vypadni skôr ako sa niečo stane.
Moja hlava horela adrenalínom v tom babke haaaloooo vy sa režete alebo čo sa deje? Ako počula babku zobrala kufor a začala predomnou utekať kufor sa rozpadol na poli pretože nebol dobre zapnutý a začala utekať.
Vravím pána boha musím ja Babku ukľudniť pretože sa jej niečo stane.
Ona samozrejme utiekla z domu, vravim babke, babka chod si ľahnúť všetko je Okey a babka utekaj ju chytiť lebo si dačo spraví.
Tak som vybehol za ňou, sedela v naštartovanom aute opitá chcel som jej zabrániť, v tom aby na tom aute odišla no skoro ma zrazila, tak som sadol do svojho, a išiel som za ňou či uveríte alebo nie nikde som ju nenašiel prešiel som všetky obce na okolo dokonca som išiel aj do mesta. Nikde som ňu nemohol nájsť do toho telefonát za všetko čo sa mi stane a stalo môžeš ty.
Môj tep bol 389 v tej chvíli. Pýtam sa jej kde si prosím povedz mi kde si a ona pozeraj sa.
Hovorím si ona ide niekomu ublížiť, tak utekám domov z mesta čo je asi 25 km.
Prichádzam pred dom, predomnou a pred mojim domov zastavilo auto pozerám vystúpila moja frajerka. Zastal som pred domom zo smiechom tak si to vybavila dokázala so si už aj niekoho nájsť. Ona rozklepaná špinavá zablatená hovorí mi ja som havarovala však mi pomôžeš prosím pomôž mi. Vravim a kde si havarovala? Ona na ceste sem no ja som vybuchol smiechom vravím teraz som odtiaľ šiel, a nikto tam ani len nebol.
Ona hovorí pust ma do autá ukážem ti kde vravim tak pod.
Auto bolo úplne inde ako ona opisovala ale bolo tam. Bolo prevrátené na streche pozrel som sa na to auto pozrel som sa na ňu.
Jej absolútne nič nebolo, nič pár škrabancov ale naozaj nič 🥺.
Myslel som, že ma roztrhne od žiaľu.
Pretože to je lesná cestá cez ktorú po 23:00 malo kto prejde. Takže ona v prevrátenom aute v pyžame sa zobudila.
Všade naokolo tma a lesná zver, bez telefónu pretože telefón bol pod autom. Musela sa obliecť v aute mala nejaké veci a musela hľadať cestu domov v tme v lese.
Tak keď sme už boli obaja pri aute nejaký okoloidúci medzi časom zavolál policajtov a hasičov, takže jej hovorím, keď prídu policajti budem hovoriť ja ty budeš ticho budeš len prikyvovat samozrejme historku o tom ako sa to stalo mi nikto nezožral pretože som to chcel zobrať na seba. Dobráčisko hlúpy naivný idiot.
Takže zlatko fuklo 0,44 čo je skoro jedno promile a zase sme sli ku mne domov, po ceste domov jej hovorím, ideme si dať čokoladku na pumpu aby ti to zlepšilo náladu trošku? Ona na to za to všetko môžeš ty! Ty za to môžeš! A teraz sa nevieš ku mne spravat! Takto sa ku mne chovaš za jazdy otvorila dvere ja som prudko zabrzdil a vyšla von a začala kričať že za všetko môžem ja lebo som hajzel.
Vravím si taká hanba! Naložil som ju do autá odviezol k sebe domov ukludnil som ju a zaspali sme. V to ráno som, volal jej otcovi že sa musíme stretnut a porozprávať. Stretli sme sa povedal čo sa stalo ale bez toho že fukla ešte aj v tej chvíli som na ňu myslel aby som ju ochránil. Jej otec sa má spytal čo navrhuješ?
Ja som mu povedal, choďte si po ňu je u mňa doma pretože ona odomňa nechce odísť.
On hovorí počkaj počkaj, idem za ňou sa porozprávať doma je? Vravím tu máte kľúče od domu tie nechcel.
Išiel za ňou vola mi za pól hodinu, NO, porozprával som sa snou vyriešte to zajtra dnes to nechajte tak.
Ja v nemom úžase! Zložil som.
Hovorím si veď som ti hovoril že si ju máš zobrať domov! Nie že ju tam máš nechať!
Tak som sa vrátil domov ona znova krik jak si si to dovolil povedať to môjmu otcovi do toho mi zase vola jej otec aká je situácia?
Vravím počúvajte v tom mi vytrhla mobil z ruky a zložila a začal sa vreskot.
Ja tak ako na dovolenke zobral som ju znova na postel, držal som ju aby neurobila nič sebe ani mne. Ale nejako sa zdvihol telefón a jej otec všetko počul ako mi hovorí ty si kokooooot obyčajný kokoooooot, a ja jej zlatko kľud kľud všetko bude dobré!
Vravím jej volaš z otcom a zrazu milý hlások Tatik neskôr ti zavolám ako keby sa nič nedialo! Tak som sa zavrel do izby a znova ten istý rovnaký priebeh buchot kufre a znova odchod vravím čo robíš ona odchádzam lebo sa pozabijame a ja vravím Okey znova princezná nečakala že s ňou budem súhlasiť.
Tak odišla do toho telefonáty hlúposti smsky.
Išiel čas a ja som si spomenul, že jej už 10 dni meškali jej dni, vraviiiiiim fuuuuu volaj jej.
Tak som jej zavolal stále som ňu miloval, zdvihla povedala nevolaj mi nepíš mi kde si bol do teraz kde si bol? Vravím kľud vyriesme to znova bola opitá pýtam sa je kde si? Pri kamarátovi na víne vravím no kurva super tak ty si možno somnou tehotná s tebe jebe nejaký tvoj kamarát a moje dieťa tiež, to ale neviem do dnešného dňa čo sa stalo nestalo pretože som sa na to nikdy nepýtal.
Tak si vravím musím byť snou v kontakte pokial, nezistil či je tehotná. Tak sme boli v kontakte, prišiel piatok a už sa jej kontakt vytrácal začali znova nadávky z jej strany a podobne veci. Vravím ten istý priebeh zajtra sa ideme opiť tak potrebuješ má znova zo svojho života preč. 😀😀😀 dobre však?
Prešiel víkend prišla nedeľa, a ráno smsky ty má nemiluješ klamal si mi a milión výčitiek a asi, 23 správ.
Neodpisoval som nie pre hrdosť o to mi nešlo, ale preto že som si všetko uvedomoval aký je človek a bolo mi z toho zle.
Volala mi plakala všetko robila, čo sa dalo prišiel som za ňou normálne sme sa porozprávali vyspali sme sa spolu a začali sme fungovať tak, že musíme začať od znova, aby sme sa naučili jeden druhého vážiť.
Moje nadavky verzus jej činy dosť dobre porovnanie nie?
Fuj práve v tejto chvíli sa mi chce zvracať.
Tak sme boli spolu v kontakte ale nešlo to, jej žiarlivosť na každú ženu naokolo jej žiarlivosť na to keď som jej do 5 minút neodpísal to sa nedalo zniesť.
Tak začala hrat hru, tento cely príbeh ktorý ja som nikomu nepovedal dáva na svoju stranu okrem nehody samozrejme, že to urobila preto pretože musela predomnou ujsť leno som jej chcel ublížiť 🤮
Ohovára má, hovorí že ja jej stále volám a nemôže sa má zbaviť!
Pritom my každý den o 7:30 volá minimálne 10 krát a viac keď jej nedviham.
Poviem vám pravdu ja ju stále milujem ale ja si ublizujem svojou láskou k nej.
Prosím všetkých ktorý to dočítali až sem a tento príbeh balím niečo pripomína áno som to ja a ona kľudne má kontaktujte správou na msngr alebo ak máte na mňa číslo tak sms.
Ku všetkým týmto veciam mám videá fotky nahrávky presne preto, lebo som s takýmto niečim počítal.
A teba zlatko prosím o jednu vec povedz ľuďom pravdu ako veci sú nerob zo seba mačiatko a viem že má miluješ aj ty.
Takže ak chceš sa normálne ozvi a povedz mi pravdu zo všetkým a potom aj svojmu okoliu.
Ďakujem pekne.
Som zvedavý na vaše komentáre k tomuto príbehu.
Zdieľaj na facebooku
Autor
KongKing
Muž, 28
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2023 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.