logo menu
user
Sex s iným vo vzťahu
23/05/2022 - 20:09
Prečítané: 929x
Komentované: 2x
Ahojte, môj priateľ má veľmi rád sex.. (samozrejme že aj ja) a dozvedela som sa, že by mu nevadilo keby mám sex aj s iným počas toho, ako sme spolu. Povedal ale, že budem stále jeho ( moje srdce bude stále patriť jemu). Samozrejme že aj on by mal sex občas s inou. Je odomňa starší o 9 rokov a tiež mi povedal, že vôbec nemusím žiarliť že jeho tie ,,sliepky,, nezaujímajú že on ich chce len na sex :D že jeho už také veci nebavia že by s niekým riešil nejaký vzťah.
Chce aj aby som sa k nemu nasťahovala.

Celkom ma to zaskočilo ale potom som tak premýšľala, že ono by nás to aj tak spolu prestalo baviť (pretože sa to už dostáva do takého stereotypu) a on by si našiel na sex niekoho iného za mojim chrbtom, pretože viem, akí chlapi sú, keď majú takto radi sex. Tak som povedala že dobre ale že nech mi dá ešte čas to spracovať. Napíšte svoj názor a čo si o tom myslíte. Vydrží nám to? Nestratia sa tie city?

(Poprosím, aby ste tento príspevok nepoužili na stránkach na fb -ako napr. priznania tínedžerov a pod., neviem ako to funguje ale už som tam pár krát videla príspevok práve z tejto stránky :) a áno som tu nová)
Zdieľaj na facebooku
Autor
Emus357
Žena, 20
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
31/10/2022 - 12:30
ahoj ja chcem sexs s tebou
16/09/2022 - 20:26
Nechces to skusi somnou
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.