logo menu
user
Sleduj Primitívne Storky na Instagrame
30/06/2020 - 22:30
Prečítané: 15972x
Komentované: 0x
PRIMITÍVNE STORKY - krátke animalcie s vtipným obsahom
link

Sleduj naše krátke animované videá a tvorbu ktorú rozbiehame a tlačíme cez Slovensko a Česko, staň sa našou súčasťou a pomôž nám zväčšiť publikum práve ty.
Možno budeš ďalší, ktorý sa objaví v novom dieli Primitívnych Storiek kde sa ti snažíme zlepšiť náladu krátkymi videami po náročnom a dlhom dni, určite nám daj odber a pošli úsmev ďalej do sveta a zdieľaj ho so svojimi kamarátmi a rodinou. 🙂😉 videá slúžia čisto na pobavenie a nemajú za účel pobúriť nikoho kto nemá zmysel pre humor.
Zdieľaj na facebooku
Autor
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.