logo menu
user
Smutné
19/03/2021 - 11:00
Prečítané: 1742x
Komentované: 1x
Dni sa zlievajú, ako rieky do mora. A ja som tu stále sám bez teba, delia nás stovky kilometrov, 3 hodiny autom....Susedná krajina, ale sme oddelení čínskym múrom nárekov. Nemožno sa ťa dotknúť, cítiť tvoj dotyk, chuť tvojich sladkých pier sladistých ako čerešne.
Míhaš sa všade, navôkol mňa vidím ťa v odraze vody cítim letmý dotyk. Ale zároveň ťa strácam, úžasne chvíle zapadajú v prach, a miznú spolu aj ako spomienky. Čo bolo písané zaniká a dáva aj posledné zbohom za obzorom. Budem ťa milovať aj keby sa zrútil svet, ale musím ťa nechať ísť, vec že mi to trhá srdce a ja už ďalej nemôžem, ak to ma skončiť takto tak končí aj moja cesta spolu s týmto príbehom....
Zdieľaj na facebooku
Autor
Ali33
Muž, 27
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
18/09/2021 - 08:33
Pokial ju naozaj milujes ,tak ju nenechas odist za ziadnych okolnosti :)
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.