logo menu
user
Tak ako to je? Nevera? Prosím moc, poradte
14/04/2021 - 07:27
Prečítané: 10025x
Komentované: 3x
Zdravím, v rýchlosti popíšem situáciu ktorá ma trápy. Všetko začalo pár týždňou do zadu kedy moja priatelka s ktorou som viac ako 2,5 roka oznámila že chce pauzu (je strašný introvert, nemáva dobré nálady) čomu som nerozumer kedže nám všetko klapalo ako malo. Po viac ako 2 týždnoch čo ani napísať poriadne nevedela som si všimol že sa viac a viac priatelí so svojím straým kamošom zo školy, novým kolegom. Voláva jej, píše, vozil ju domov... Prví impulz žiarlivosti nastal ked ju išiel vyšibať na velkonočný pondelok aj s kamaráom, čo som prekusol. Kedže som videl že sa niečo deje tak som začal byť pozornješí. Ďalej asi týžden neskôr kedy chodila na poobedné (na 14:30) ju vozil tento kamarát do práce čo by nebolo nič zlé, keby akurát v ten den som ju naliehavo nemusel doviesť domov odo mňa pretože sa chcela "pripraviť" do práce, no ked som neskôr išiel o 12:00 okolo jej domu, mal tam auto a boli samozrejme sami doma. To už bol impulz čo som neustál tak som jej raz večer napísal lebo som už spávať nemohol zo zlých pocitov...
Konfrontácia dopadla tak že ma obvinila že som žiarlivec (čo je síce pravda ale bojoval som so sebou kvôli tomu dlho) a že jej vôbec neverím... ďalej ked som sa jej pytal na tu pauzu, potom kamaráta a pre mňa všetky tie náhody tak povedala že pauza bola kvôli tomu že sa začala báť záväzku so mnou lebo to už začína byť vážne (pre mne to vážne už bolo) a práve preto nechcela u mňa bývať. Vyčítala mi že jej zakazujem kamarátov a podobne blbosti, ja som sa jej len snažil vysvetliť že mi dáva zbytočné dôvody na žiarlenie. No ked sme to uzavreli a ubezpečila ma že ma Lúbi tak som bol pokojnejší... Zasa iba na chvílu, pretože včera som s ňou nebol celý deň, len sme si písali a tak sa snažila o mna očividne viac zaujímať tak som si myslel že budeme spolu (aj ked za posledne 2 dni sme mali 4 krat sex a očividne sa snažila viac ako obvikle). Po práci som jej písal že prídem pre ňu, ona na to že ide pozerať hokej ku nemu domov a že tam bude asi aj spať kedže ju ráno rovno zavezie do roboty aj s jeho mamou ktorá robí tiež s nimi.. A ešte perla, moje dievča je spáč najväčši a ešte vstáva o pol 5 do roboty, večer mi pisala že ma lúbi a že mi píše na dobrú noc, o 12tej v noci som to nevydržal a ironicky som jej napísal či už spí, odpísala mi asi za 15 minút že už spratávajú veci po hokeji (ktorý skončil o 20:00 mimochodom)

Aby som uviedol na správnu mieru, Lúbim tú babu a predstavoval som si s ňou budúcnosť, práve preto stále držím a dusím to v sebe pretože to nechcem ukončiť ked nieje niečo úplne jasné... Teraz som to musel napísať aby som to dostal zo seba von...
Budem velmi rád ked si to niekto prečíta a skúsi mi poradiť a možno ma aj uistit alebo povie len svoj názor...
Zdieľaj na facebooku
Autor
Fiňo
Muž, 25
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
17/09/2021 - 16:16
Odpoved poznas ,sam si si na nu odpovedal, boji sa zavazku ,chce byt volna ako vtacik zatial,co ty ten vztah beries vazne ,ona sa potrebuje zabavat...co ti k tomu poviem,dnesne vztahy stoja za hovno ,lepsie povedane ludia,trapis sa pre niekoho ,kto ti zato nestoji...pokial jej nestacis ty ako chlap ,tak sa na nu vyser ,nech si ide za tym kamosom :)
26/08/2021 - 00:37
vo vzťahu je dôležitá dôvera.. a komunikácia.. to su kľúče k uspechu, preto sa s ňou treba vážne porozprávať a vyliat jej srdce ..a uz bude na nej ci ti to vysvetli, pochopí to alebo pri najlepšom ci s tým bude niečo riešiť.. netreba hned byt paranoidny, predsalen kazdy potrebuje kamarátov a pravdepodobne si rozumejú, netreba jej ho brat:))
17/04/2021 - 21:51
Myslím, že by ste si mali ujasniť, čo čakáte obaja od vzťahu... Je normálne, že na takéto podnety, ktoré od nej dostávaš, žiarliš. Skús si sám v sebe zodpovedať na otázku, či ozaj to, čo aj vraví, myslí vážne... Mám pocit, že Ťa ťahá za nos. Dievča podľa mňa nevie, čo chce.
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.