logo menu
user
Ženy
05/10/2021 - 16:19
Prečítané: 1154x
Komentované: 0x
Ženy ako ona všetko zničia. Ženy, ktoré donútia chlapa zavrhnúť svoje deti. Žena, ktorá sa zdala byť inteligentná je koniec koncov manipulatívny had. Žena, ktorá porodila svoju kópiu. Žena, ktorej kópia je tak isto slizká a zákerná, ako je ona. Žena, ktora si neuvedomuje, aká je zlá a prehnitá osobnosť. Žena, ktorá má na svojom konte rozvody kvôli jej nevychovanosti a zákernosti.
Takáto má byť žena? Toto má byť nežné pohlavie? To si teda nemyslím. Takéto ženy sú príčinou mužskej nedôvery a výberavosti. To vlastne ani nie sú ženy. To je odpad vytvorený dobou. Sú obyčajným vývrheľom spoločnosti… nič viac a nič menej. Ale samozrejme, že to je iba môj skromný názor, ktorý nikomu nevnucujem. No mohli by sme sa nad tým zamyslieť. Predsa len zlo plodí ďalšie zlo. V tomto prípade si ho aj samo porodí.
Zdieľaj na facebooku
Autor
…..
Žena, 22
Ako sa ti páči tento blog?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.