logo menu
user
Domýšľam si už moc?
Láska a vzťahy
16/11/2022 - 09:12
Prečítané: 67x
Komentované: 0x
Ahojte, mám taký problém s ktorým sa potrebujem niekomu nestrannému zdôveriť, prípadne aj získať nejakú rozumnú radu.
Takto, vo vzťahu by mala byť dôvera samozrejme, ale na druhej strane ak jeden má nejaké pochybnosti a ma pocit, že sa niečo deje a druhá strana uplne ignoruje jeho obavy a ešte k tomu sa správa podozrivo tak v človeku sa už tvoria všelijaké myšlienky.
Napríklad čo sa týka mobilu, tak úplne rozumiem že každý má mať svoje súkromie a tieto veci, ale ak už sa stane že človek ma pochybnosti a poprosí partnerku či by mu neukázala mobil aby mal istotu a nemusel sa ďalej báť a domýšľať si, tak podľa mňa ak ten druhý nič neskrýva nemal by mať problém to urobiť. 
A nemyslim kontrolovať mobil druhému a nedať mu dýchať, ale len vyvrátiť tie pochybnosti. 
No lenže toto je problém, že mobil má neustále pri sebe či už na wc, v kupelni, ked fajčí, ked spí má ho pod hlavou proste všade kam sa pohne ho má nonstop pri sebe a ked sa na to spýtam vždy je to iste..." máš mi veriť, je to moje sukromie, načo by som si s druhými písala" atď...( síce ja mam mobil tiež stále pri sebe akurát ja jej ho hocikedy dám do ruk lebo mam čisté svedomie a nemam čo pred ňou tajiť )
Akože občas sa stane že po nejakom čase mi ukáže mobil tak, že rýchlo prebehne správy a to je všetko. Lenže tu je ďalšia vec že medzi tým mala dosť času si premazať konverzácie a podobne čiže...Viem ako to asi znie, ale ja jednoducho rozmýšľam až moc nad všetkým.
Proste a deje sa to stále dokola aj ked sa snažím to vysvetliť najlepšie ako viem tak buď povie toto alebo sa urazí a vôbec somnou nekomunikuje a to je celé.
Potom že nedomýšlaj si...
No každopádne toto sa deje a neviem už čo s tým robiť , vysvetliť sa to nedá lebo sa urazí a nekomunikuje.
Takže potreboval by som vážne nejakú radu, či to je vážne len môj prehnaný prístup k veci a musím prestať všetko tak analyzovať a domýšľať si, alebo to čo tu píšem má logiku. Neviem vážne čo je najlepšie spraviť, pretože toto trvá už nejaku dobu a nič sa nelepší.
Nechcem o ňu prísť a už vôbec nechcem aby sa to skončilo kvoli mojmu ASI prehnanému domýšľaniu.
Okrem týchto vecí je práveže všetko v poriadku ale toto proste sa ďalej takto nedá. Chápem že dôvera je dôležitá, ale ak sú dvaja spolu a  jeden má takýto problém, druhý by mal chcieť mu s tým pomôcť a riešiť to a nie mu to len zhoršovať a ignorovať ho predsa.
Ďakujem
Zdieľaj na facebooku
Autor
Reason
Muž, 24
Chceš kontaktovať autora?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
Podobné príspevky

Vzťahy?

Priťahujú vás iný muži/ženy aj keď ste zadaný? Prídu vám sexy tí ľudia? A pomyslite si, že tá ma…
Láska a vzťahy
22/11/2022 - 21:03
Michaela123
0

Kolegyna

Ahojte. Prosim Vas, poradte mi. V praci som zamilovany do jednej kolegyne. Ona o tom aj vie. Ja mam…
Láska a vzťahy
12/11/2022 - 17:59
rdvn
0

Hľadám si kamarátku KE

Ahojte, škola skončila a s ňou aj kamarátstva. A teda, korona tomu tiež moc nepomohla. Hľadám si…
Láska a vzťahy
31/10/2022 - 12:44
DOMINKO
3

Zadok

Otázka pre chlapov! ? keď máte frajerku, tak sa vám páči, milujete ju. Prečo sa teda pozeráte na…
Láska a vzťahy
31/10/2022 - 12:43
DOMINKO
3

Čo dať frajerke na výročie?

Ahoj, prosim došli mi nápady a chcel by som nejakym darčekom potešiť svoju frajerku na výročie.…
Láska a vzťahy
20/09/2022 - 19:01
veverkaa
1
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.