logo menu
user
Hľadám si kamarátku
❤️ Zoznamka
18/04/2022 - 03:40
Prečítané: 138x
Komentované: 0x
Ahoj...už neviem ako z tohto začarovaného kruhu. Tak skúsim šťastie tu a možno tu nájdem spriaznenú dušu . Hladam si kamarátku do života , Ktorá sa tiež cíti osamelo alebo aj sama a rada by sa s niekym porozoravala. O hocicom -aj o počasí ;) ak si budeme rozumieť a mat spoločne záujmy tak aj na stretka či už s detmi alebo bez..
Je to smutne , ale cítim sa osamelo. Osamelo, nie sama , preto lebo sama nie som . Ale i keď mam rodinu a známych cítim, že na mne nezáleží tak ako mne na nich . Vždy mám po ruke nejakú tému na rozhovor..napr: ako sa majú, čo nové, či sa im darí alebo či dočítal knihu a páčila sa mu. Či už boli v kine na novom filme fantastické zvery , ako praca , večer môžme ísť spolu venčiť , čo si myslia o danej téme v spravach , ako detičky , čo záhradka -prijali sa kvety čo si sadila....normálne témy do pohody . A prečo ,pretože som taká. Mám ich rada, záleží mi na nich , zaujímam sa ....ale už dlho pociťujem , že je to jednostranne. Keď napisem odpisu , keď nenapíšem Aj pol roka -akoby som neexistovala ..nenapadne nikomu sa ozvať ...chaoem že ľudia sú zaneprázdnený. Je doba v ktorej sa len robí , ale ľudia zacali byt akýsi sebeckejší , uzavretejší a vidiet len seba a svoje potreby a ísť za tým hlava nehlava ...Všetci niečo mame . Aj veľa povinnosti aj dibre aj zle dni ...ale myslim ze je to o princípoch a hodnotách .ked ja si dokážem nájsť čas a zaujímať sa o ľudí v mojim živote popri všetkom , Prečo to naopak nieje ? Ani si nepamätám , kedy sa má niekto spýtal alebo napísal ,ako sa mám ...alebo so mnou viedol rozhovor , že by začal ten druhý..o hociom napríklad keďže mám rada knihy , čo by mohli vedieť : , no ako , stíhaš pri dvoch detoch si Aj niečo prečítať ?ja by soms a zasmiala a .povedala že, večer čítam kazdy deň rozpravky aj 5 x tu istú a tie svoje čítam len vtedy keď deti v noci spia a ja skm tak unavena ,že z toho až zaspať nemôžem .. Alebo cauko , čo robis? Dáme rychlu kávu ? No nikto sa to nespýta....Ani rodina ani kamaráti ani známy...obyčajná otázka , ktora dokáže tak veľa -dať pocit , že na vás záleží.
Bohuzial Najlepšia kamarátka býva v inej krajine , tam fungujeme len elektronicky a je to ťažké. viem že diaľka meni veľa, no ja Verím že, keď obaja chcú ,aby vzťah funguval , tak fungovať bude ,ale keď máš pocit že sa snažíš sám a povieš jej to , naznačis , zistis že vlastne na tvojim názore nezáleží už ani jej...
Tak ak si sa tu našla a zišla by sa ti kamoska ako mne , aby sme pokecali o živote , o hlúpostiach na zasmiatie ale i o vážnych témach ( napr mám si naozaj kúpiť psíka ? ) . Budem rada keď sa ozves . ?
Zdieľaj na facebooku
Autor
Zlatka
Žena, 33
Chceš kontaktovať autora?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
Nič sa nenašlo...
Podobné príspevky

Kamoska

Ahojte , hladam touto cestou kamoskou na kávu, výlety, len tak na pokec. Okolie Poprad a môže byt…
❤️ Zoznamka
15/05/2022 - 16:35
Gabrielle
0

Hládam normálne dievča

Ahojte mám 22 rokov Pochádzam s Prievidze , mám rad hudbu ,rád varím a rád športujem.Touto cestou…
❤️ Zoznamka
14/05/2022 - 19:38
Samkos22
0

Citim sa trošku osamelo

Život sa trošku somnou zahrával, hľadám si kamarátku, som z Bratislavy, trošku introvert, rada…
❤️ Zoznamka
23/04/2022 - 21:11
Ivča
0

Hľadám si partnerku

Ahoj, som vysoký a myslím si, že aj sympatický mladý chalan, ktorý hľadá partnerku, na ktorú sa…
❤️ Zoznamka
26/03/2022 - 11:43
Leo_zoznamenie
0

Hľadám priateľa

Ahojte, mam 22 rokov a hľadám si priateľa. Je mi jedno či staršieho alebo mladšieho- nezáleží mi na…
❤️ Zoznamka
26/03/2022 - 11:34
Leo_zoznamenie
18
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.