logo menu
user
Priznania
Priznania
18/09/2022 - 11:15
Prečítané: 781882x
Komentované: 558x
Sem môžete písať priznania. Najlepšie z nich budeme zverejňovať na stránke Priznania tinedžerov.
Zdieľaj na facebooku
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
04/08/2022 - 22:18
Ahojte’! Aký máte názor na to keď si dá straight chalan suknu kvôli týmto teplým dňom/kvôli pohodlnnosti a volnosti? Pekný deň
01/08/2022 - 15:25
Musím sa priznať že nenavidim keď ma niekto tlači do toho aby som mu dala blowjob. Dala som sa teraz s niekym novým do kopy a on na tom trvá, nie že by mi to vadilo ale ak je to nanutené a nerobim to zo svojej vôle je to úplne ine. Chcela by som mu to nejak naznačiť alebo niečo podobné, nejaké rady?
31/07/2022 - 12:09
Nazdar,chcel by som týmto trochu zlepšiť pohľad na seba samého chlapcom,mužom že v dnešnej dobe su nezadany,Ja osobne mám niečo okolo 20r-25r zarábam na sameho seba dosť slušne peniaze,mám auto,koníčky,vyzorovo na tom niesom najhoršie aj napriek tomu že nešportujem starám sa o seba a podobne,no na ženy som bohužial nemal šťastie a určite nás tu je takých viac😆 dvojročný vzťah sa vykľul v to že si písala (apod.👉👌) s inými a ja som bol vraj zbytočne žiarlivý,další vzťah bol viac o sexe ako o láske a treti niečo malo cez dva mesiace napokon som zistil že slečinka ma radšej pozornosť všetkých ako jednej osoby a v minulostí fetovala čo ju značne poznačilo,tým teraz nechcem povedať že sa iné nenájdu len že si netreba robit ťažku hlavu nad tým že nemáte vzťah pretože v dnešnej dobe nájsť ženu čo vám bude stáť za to nieje jednoduché a treba sa potom venovať viac hobby a kariére ak ste na tom v tomto smere rovnako,aspoň budete potom schopný zabezpečiť nielen seba ale aj rodinu.
30/07/2022 - 23:38
Ahojte .. cítim sa hlúpo ako to píšem ale myslíte si že je normálne niekoho milovat a užívat si viac sex s niekým iným ? Som žena mám 21 a dvojročného priateľa všetko klape a milujem ho ale v nedávnej dobe som sa začala viac zbližovať s jeho najlepším kamarátom. Je to až na neuverenie pretože ma nikdy nejak nepriťahoval.A aj teraz stále sa mi môj terajší partner páči viac.No ale došlo aj na sex a to hneď niekoľko krát a ja neviem …znova sa cítim byť taka viac chcená, zaujímavá , neprebádaná neviem ako to mám opísať ale bol to opäť po dlhej dobe super pocit. Jednoducho také ako to je na začiatku každého vzťahu. Priatel to nevie , neplánujem mu to ani povedať stále ho milujem a ani neplánujem aby sa hento znova opakovalo aj keď to bolo fajn. Lenže teraz vždy keď sme spolu ako partia sa cítim veľmi nervózne. Čo mám robiť ?alebo myslíte že by som mu to mala povedať ( ale nechcem ho stratiť) alebo navrhnúť nejaký voľnejší vzťah alebo navrhnúť znova nejak zlepšiť náš sexuálny život?
29/07/2022 - 21:46
To skutočne sú ľudia na tom tak zle, že ich trápia vzťahy, že ich trápi trápi láska, nevera a podobné srandy? Načo si tie vzťahy vôbec hľadáte? Kvôli pár pekným momentom na začiatku, kvôli sexu alebo skutočne niekto z vás verí, že mu to vyjde navždy? Čo z tych vzťahov máte? Akurát musíte samých seba obmedzovať a po čase sa to aj tak vždy začne celé rúcať a nakoniec sú obaja v depresiách, smútku a podobne. Nie je jednoduchšie žiť bez toho? Pretože vždy to končí len trápením a zlým svedomím. Určite sa oplatí tých pár pekných momentov vynechať kvôli mnohým negatívam čo potom nasledujú. Radšej keby každý z nás rozvíjal svoju vlastnú osobnosť a neškodil sebe samému vyhľadávaním nejakých vzťahov.
25/07/2022 - 18:59
Seruste, mám 23 rokov, volám sa Majka a hľadám si kamarátku v Košiciach, nedávno som sa tu presťahovala, som študentka na výške a nikoho tu nepoznám :/
Kľudne napíš, posťažuj sa na mužov, potom ja tebe a dáme pohár vína :D /smiech/
Moje hobby: fotografovanie portrétov, prechádzky so psom a box :)
Košice
19/07/2022 - 16:52
Ahojte :) Neviem kde hľadať, tak to skusim tuna. Rada by som sa zoznámila s niekym z Bratislavy. Hľadám dobrú kamaratku, pripadne kamaráta. Niekoho úprimného a dobrého s kým by sme mohli vyjsť von, pokecať, popísať. Bohuzial šťastie na kamarátov nemam tak možno sa mi konečne pošťastí. Ak by mal niekto záujem a hľadal by tiež svoju kamarátsku spriaznenú dušu rada sa zoznamim ♥️
začiatok |  1  2  3  4  5  6  7  8  9  | koniec
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.