logo menu
user
Priznania
Priznania
18/09/2022 - 11:15
Prečítané: 781884x
Komentované: 558x
Sem môžete písať priznania. Najlepšie z nich budeme zverejňovať na stránke Priznania tinedžerov.
Zdieľaj na facebooku
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
19/04/2022 - 08:22
Ahojte, mám 20 rokov. Našiel som si novú frajerku tiež ma 20 rokov. Je to ten typ ženy, o ktorú sa muži bijú, či z vonkajšieho hľadiska, alebo toho vnútorného. Je proste úžasná, nádherná, inteligentná, pôvabná. Všetko nám funguje ako má až na jednu vec. V posteli sa nám niekedy stane, že keď ideme už na vec, proste mi prestane stáť. Nestáva sa to každý raz, ale v neurčitých intervaloch. Problém bude určite vo mne, pretože už sa mi stalo aj pri bývalej partnerke. Snažil som sa o tom si naštudovať čo najviac, ale všade sa píše len o tom istom. Vyžujem krabičku zuvacieho tabaku denne, alkoholu neholdujem ale keď je príležitosť si dám. Športovej aktivity mám viac ako dosť. Ako by ste tento problém riešili vy? Mal by som navštíviť urológiu, alebo s tým mate niekto skúsenosti?
13/04/2022 - 23:13
Priznávam sa, že odkedy ma opustil frajer, nie je na svete nikto, kto by ma mal rád. Nie, ani rodičia ma nemajú radi a kamarátov nemám. Ani peniaze nemám. A keďže neviem ako sa z tejto situácie dostať, chcela by som proste zomrieť. Bohužial, bojím sa skočiť z výšky, alebo nejako inak vydesiť a traumatizovať ľudí okolo seba. Keby tu bola dostupná eutanázia, išla by som na ňu. Ale takto musím naďalej existovať, pokým nezomriem na samotu alebo niečo podobné. Vo všetkých brigádach, ktoré som skúšala, som bola najhoršia zo všetkých, inými slovami, nie som ani užitočná ani so mnou nie je sranda. Proste, nie je tu pre mňa miesto. Žena, 21r.
13/04/2022 - 11:24
Ahojte. Mám o 6 rokov mladšiu frajerku. Bývame spolu. Moja frajerka má strašný problém s tým že chcem a potrebujem chodiť s kamošmi niekam sadnúť, vypiť, proste baviť sa s kamošmi a je mi vždy jedno či s frajerkou alebo bez nej. Vždy keď niekam idem robí mi doma peklo. Dohodli sme sa že budem chodiť takto vypiť jeden večer v týždni. Partia chlapcov bez dievčat takže neje na čo žiarliť. Ona je domased, ja doma neobsedím a tak chodím na športové zápasy a s kamošmi sadnúť. Je to podľa Vás v poriadku takto chodiť alebo mám tráviť čas stále len s ňou a vykašľať sa na kamarátov s ktorými sa vždy zabavím pokecám vypijem ? Myslím si že každý chlapec/chlap potrebuje takto vypnúť s kamarátmi a občas aj vypiť. Podotýkam že sa neožieram len vypijem. Ona nemá kamošky s ktorými by vypadla niekam a tak vždy keď má voľno sedí doma.
Dakujem velmi pekne za anonymné zverejnenie na FB nakoľko ma zaujíma názor aj žien aj chlapov na túto vec a myslím že takýto problém je vo veľa vzťahoch.
Ďakujem.
09/04/2022 - 20:24
Ahojte, chudnem už rok a pol. Podarilo sa mi schudnúť 25kg. Teraz sa to už mesiac nehýbe. Ak je tu niekto, kto by mi vedel vypočítať kcal. príjem bola by som mu veľmi vďačná. Kalkulačky na nete podľa mna píšu bludy a dávajú vysoké kcal.
Som žena, mám 156cm, 54kg. 25. Rokov. Cvičím tak 3x4krát do týždňa a pohyb mimo toho mám aj keď nie veľmi veľký ale mám
Ďakujem každému, kto mi poradí. :)))
06/04/2022 - 23:55
Dnes som v žiline rano o 9:35 bus č.30 smez UNIZA stretol babu. Sedel som hneď pred tebou a ty si sedela s kamoskou. Bola si v čienom (leginy), a pekna blondinka. Ak si tu napis prosímsi velmi sympatická. <3
06/04/2022 - 23:51
Prečo je zase vojna medzi slovanmi ? Prečo zase sa jeden bratsky nazod zabija s druhym? Preco my prideme o ekonomiku kvolo komu? Prečo to čo sa deje prečo zase medzi nami ? Niesom ani na strane rusom a ai ukrajincov ale na strane Slovakov. Prečo my chudaci ideme platit za benzin 2€ . Prečo komu sme čo urobili? Prosim zverejni to admincchcem vedieť nazor ludi dakujem.
30/03/2022 - 19:08
Otázka pre chlapov! 😃 keď máte frajerku, tak sa vám páči, milujete ju. Prečo sa teda pozeráte na druhé ženy. Respektíve na zadok druhých žien. Zadok vašej priateľky nie je pre vás pekny alebo prečo sa pozeráte na každý druhý zadok žien😃
začiatok |  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  | koniec
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.