logo menu
user
Priznania
Priznania
25/05/2022 - 19:29
Prečítané: 766151x
Komentované: 524x
Sem môžete písať priznania. Najlepšie z nich budeme zverejňovať na stránke Priznania tinedžerov.
Zdieľaj na facebooku
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
03/09/2021 - 10:17
Ahojte, priznávam že sa mi velmi páčia baby/ženy v legínach. Až tak že by som chcel mat trochu podobný zadok ako majú oni. Som inak hetero. Viem že to nie je možné len mať aspoň trochu lepší. Neviem či by sa tu nejaká našla ktorá by bola ochotná ísť so mnou kúpiť nejaké legíny a aj by mi povedala ktoré by boli lepšie, teda v ktorých by som vyzeral lepšie. Asi tu takú kamarátku nenájdem ale za posledný pokus to stojí. A samozrejme budem rád ak si budeš chcieť aj normálne popísať.
Najlepšie by bolo BA a okolie ale nemusí byť.
Viem že je ťažké nájsť takú kamarátku.
31/08/2021 - 16:37
Ahojte, hoc nejde o priznanie, tak sa priznám, že mi dnes jedno milé dievča zlepšilo deň. Prišla si po bratovu vodku, ktorú som mu nemohol predať, hoc by som veľmi rád. Tak som mu ju nechal u seba, aby sa nepredala. Tým, aká milá si bola, akým spôsobom si so mnou rozprávala a taktiež sa usmiala (áno, aj na očiach to vidno) si mi neskutočne zlepšila deň, ktorý bol náročný. V tom chaose som Ti žiaľ zabudol poďakovať :) Takže Ti veľmi pekne ďakujem a dúfam, že sa to ku tebe dostane. Nech sa ti darí ;)
Miesto činu: Istý supermarket v Poprade, ďalej nebudem špecifikovať, určite sa v tom nájdeš.
Pre ostatných, vidíte aká maličkosť dokáže človeku zlepšiť deň. Tak konajte maličkosti, mnoho ľudí tým potešíte a vás to nič nestojí ;)
PS (pre rýpalkov): Nie, nejdem dievča baliť a ani si neprosím na ňu kontakt, svoje dievča som už našiel :)
24/08/2021 - 23:05
Zdravim chcem sa spýtať či môžem zjesť semeno zaočkovaného chlapa keď sa spraví, dosť sa bojím že keď zjem semienko tak ma tým zaockuje a budem kakať vakcíny 😔 chalan 18r
20/08/2021 - 20:58
Hľadám dve dievčatá, ktoré sedeli dnes 20.8. na stanici v Piešťanoch okolo štvrtej na lavičke a ja vo vlaku, kývali sme si a usmievali sa na seba, ozvite sa mi.
07/08/2021 - 19:50
Hľadám jedného chalana (aj keď nezvyknem a neverím že takéto čosi robím ale nemám inú možnosť). Letel si so mnou dnes (7.8.2021) zo Sardínie do KE, vymenil si sa s jednou pani a sadol si ku mne a mojej mame a čítal si Dostojevskeho, ak sa nemýlim a tiež si bol v rovnakom rezorte. Prosím, ak si to ty nechaj like/koment. B. Ďakujem :)
19/07/2021 - 12:59
Ahojte nie je to síce priznanie ale potreboval by som pomôcť kamarátke s jej podnikaním. Robí masáže v PD a po korone je to dosť biedne. Ideme spolu do toho?
Kozmetický a masaNy salón Nikol - Prievidza.

Ďakujem
09/07/2021 - 18:00
V práci mám crush na každého tretieho. Feees pekní chlapci a ujovia sú tam.
Čo mám s tým robiť?
začiatok |  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  | koniec
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.