logo menu
user
Tvoj život
Zo života
10/08/2022 - 20:58
Prečítané: 167x
Komentované: 1x
Ahojte. Mám 20. Aj keď si úprimne myslím, že vzťahy hrajú istú úlohu v našich životoch, nie je všetko iba o tom chalanovi, ktorý bude ako princ na bielom koni ani o dievčati, ktoré nebudete musieť živiť Vy pretože sama dokáže zarobiť peniaze. Niekedy je to jednoducho o Vás. Ja som v živote vzťah nemala. Každý potenciálny vzťah som prehodnotila a usúdila, že moje priority sú niekde inde. Vždy keď som si myslela, že mi chýba "self-love ", že nie som cool pretože nezapadám do kategórie ľudí, ktorí začínajú so vzťahmi v 15tich. Vtedy som si zaslúžila myslieť predovšetkým na seba. Pretože jedine ja budem žiť život, ktorý si "vytvorím". Viem, že jedného dňa budem mať všetko, po čo som kedy túžila, odídem do zahraničia, budem mať skvelú prácu a už sa nebudem musieť pozerať na cenovky v obchode s pocitom, že musím nakupovať skromne. Nebudem žiť s výčitkami práve preto, že som urobila pre seba najviac, ako som mohla a to je to, na čom mi na konci dňa záleží. Nemyslite si, že byť single je jediný spôsob ako mať takýto život. Je to ale spôsob, aký som si vybrala ja a práve preto som to napísala, pretože to niekto možno potrebuje počuť. Že nie všetko je len o frajerke alebo frajerovi, ktorý Vám aj tak nedajú záruku, že ostanú. Ja som to kedysi potrebovala počuť. PUT YOURSELF FIRST. Vždy.
Zdieľaj na facebooku
Autor
Ani
Žena, 19
Chceš kontaktovať autora?
Komentáre
Ak chceš vytvoriť nový príspevok, najskôr sa musíš zaregistrovať, alebo prihlásiť.
10/08/2022 - 20:58
Moja žena sme svoji 8rokov má podviedla bozkávala sa a obchytkavála (aj na intímnych partiách) z jej kamarátom , ona mi tvrdí že to len ja vidím prehnane a že to nieje nevera ..... Poprosím teda o vaše vyjadrenie k jej názoru nech to vidí sama či to je nevera len podľa mňa alebo aj podľa všetkých ostatných normálnych ľudí
Podobné príspevky

Čo mám robiť?

Ahojte Deje sa taká vec, že priateľka v poslednej dobe o mňa moc neprejavuje záujem. Vadí jej, že…
Zo života
20/09/2022 - 19:34
veverkaa
5

Láska

Hľadám si chalana na vzťah mám 27 r som z Bratislava ozvi sa ak máš zaujem chcem sa zoznnamit0948057…
Zo života
01/09/2022 - 17:31
Milnako
0

Odporúčanie pre chalanov - pozor, kde sa pozeráte

Chcem sa podeliť s nepríjemnosťou, ktorá sa mi stala pred 5 rokmi. bol som v bare s kamošmi a…
Zo života
22/03/2022 - 20:58
Neutralista1991
4

Hľadám si kamošku - KE,PO

Ahojte som z Košíc, mám 24 a hľadám si kamošku , s ktorou by som si rozumela a trávila čas pri…
Zo života
22/03/2022 - 15:38
S1234
0

Práve teraz

Prikladám si ruku na srdce... srdce búši jedna radosť.. bum bum bum.. prečo tak rýchlo pumpuje?...…
Zo života
17/12/2021 - 01:14
saša
0
logo
© 2019 - 2022 Napíšto. Všetky práva vyhradené.
Partneri: Zoznamka Blindr, Blindr Blog
fb ig
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania. Ochrana osobných údajov.